Sandra Romain

Sandra Romain Bio
Aliases: Sandra, Sandra Romaine, Sandra Roman, Maria, Maria Popescu, Anais
Nationality: Romanian
Birthday: March 26, 1978
Measurements: 32B-22-34
Hair Color: Black
Eye Color: Brown

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile despre tine sau dă clic pe un icon pentru autentificare:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare / Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Google+

Comentezi folosind contul tău Google+. Dezautentificare / Schimbă )

Conectare la %s


%d blogeri au apreciat asta: